ردیاب کامیونت یخچال دار – این یک موضوع مهم است که به یکی از نگرانی های دائمی شرکت های تولید مواد غذایی که فاسد شدنی هستند تبدیل شده است و آن کنترل و نگهداری مواد غذایی مانند گوشت و لبنیات می باشد که این کار را عمدتا با کمک سردخانه ها انجام داده اند. اما آنچه که در این میان همچنان باقی است حمل و نقل این محصولات است که پیوسته یکی از مسائل صنایع غذایی بوده و هست.

ردیاب کامیونت

لازم به ذکر است که حمل مواد غذایی به طور معمول با کامیون های یخچال دار صورت می گیرد و برای محصولاتی که نیاز است در طی مسیر نیز در یخچال نگهداری شده و در دمای خاصی قرار گیرند مناسب است زیرا برخی از مواد غذایی در دمایی متفاوت کیفیت خود را از دست داده و به سرعت فاسد می شوند

دیده شده است که برخی از شرکت های طرف قرارداد نقل و انتقال این محصولات برای کم نمودن هزینه های خود یخچال ها را در دماهایی متفاوت تنظیم کرده و بنابر این به مواد غذایی آسیب می زنند.

 

ردیاب کامیونت یخچال دار

 ردیاب های خودرو چه استفاده هایی دارد؟

هنگامی که صحبت از دریاب کامیونت یخچال دارد می شود ، هدف آن است که مشخص شود خودرو کجاست و دمای داخل کامیونت را کنترل کرده و به خوبی بتوانید آن را در دمای مناسب تنظیم نموده و از فاسد شدن آن ها ممانعت به عمل آورید

یک ردیاب کامل می توان به خوبی نشان دهد که جزئیات حرکت ، تاخیر ها و دمای داخل کابین و سردخانه چگونه است تا بتوانید به خوبی آن ها را کنترل کرده و مطابق با تنظیمات خود بررسی نمایید.

امروزه با پیشرفت صنایع ، افراد متوقع هستند که بتوانند خدماتی مرغوب تر را در زمانی مشخص دریافت کنند این مهم است که کامیونت یخچال دار چه زمانی به مقصد می رسد و شرایط باری که حمل می نماید چگونه است این کار را می توانید با سیستم ردیاب کامیونت انجام دهید .

کنترل دمای یخچال کامیونت

با استفاه از قابلیت های ردیابی آنی ، به خوبی خواهید توانست در جریان تاخیر ها بوده و حتی مسیری را برای رانندگان تعیین نمایید تا بتوانند دور از ترافیک و در کمترین زمان ممکن محصولات شما را به مقصد برسانند این ابزار می تواند خیال شما را از سلامت کالایتان آسوده نماید.

نحوه ی عملکرد ردیاب کامیونت

این امکان وجود دارد که با کمک ردیاب کامیونت یخچال دار ، خودرو را از روی نقشه در لحظه موقعیت یابی نمایید همچنین سرعت و مسیرها را نیز می توانید مشاهده نموده و کنترل نمایید این امکان وجود دارد که در صورت خروج از برنامه و محدوده به راننده هشدار داده شود

همچنین مسیرهای طی شده و زمان های دقیق توقف و لحظاتی که سرعت های غیرمجاز ایجاد شده است قابل بازبینی می باشد از دیگر قابلیت های ردیابی می توان به مشاهده میزان مصرف سوخت ، دور موتور ، گزارش نحوه ی رانندگی راننده ، تعداد دفعات باز و بسته شدن درها اشاره نمود .