دیتالاگر آنلاین دما و رطوبت

معرفی سیستم

دیتالاگر یک سیستم الکترونیکی است که برای نشان داد و دخیره اطلاعات استفاده میشود که سنسورهای دما و رطوبت از رایج ترین حسگرهای این دستگاه ها می باشند.

دیتالاگر استفاده های گوناگونی دارد و هر شخص و یا شرکتی که نیاز به نگهداری مکان و یا شرایطی از هر محیطی در دما و یا رطوبت خاصی را داشته باشد از این دستگاه استفاده میکند. همان طور که اشاره شد وظیفه اصلی دیتالاگر نمایش و ذخیره اطلاعات می باشد که نمایش برای مشاهده اپراتور و یا کاربری که نزدیک به دیتالاگر می باشد مورد استفاده قرار میگیرد و همچنین این ویژگی (داشتن نمایشگر) برای کالیبره کردن و مشاهده میزان خطا این دستگاه کاربردی می باشد. ذخیره اطلاعات توسط دیتالاگر معمولا براساس زمان ها مختلف که توسط کاربر انتخاب می شود انجام می شود و به طور مثال با توجه به حساسیت های موجود در هر شرایطی می توان دیتالاگر را در زمان ۱ دقیقه تا چند دقیقه تنظیم کرد و در این time enteral ها دستگاه روشن شده و اطلاعات مورد نظر را ذخیره و به حالت stand by میرود (این عمل برای مصرف کمتر باطری در نظرگرفته می شود) دیتالاگر ها در حالت های آنلاین و آفلاین قرار میگیرند. دیتالاگرهای آنلاین قابل حمل می باشند و در هر نقطه ای قابل استفاده می باشند.

نکات حائز اهمیت در مورد دیتالاگرها:

 • میزان نگهداری شارژ باطری در هر دوره
 • خطای سنسور مورد استفاده شده در هر دستگاه
 • خروجی های مناسب از داده های ذخیره شده
 • قابلیت تعویض باطری بعد از اتمام طول عمر باطری
 • سهولت در شارژ باطری
 • استفاده از باطری قابل تهیه در بازار

اتصال آسان به جمع آوری آسان و مدیریت راحت داده های ذخیره شده

02144043473

info[at]arvandgp.com

کلیک برای سفارش

دیتالاگر آنلاین دما و رطوبت

خرید دیتالاگر

  همانطور که در مطالب مختص به دیتالاگر مطرح شد دیتالاگرها در ۲ حالت آنلاین و آفلاین مورد استفاده قرار میگرند. دیتالاگر آفلاین برای محیطی استفاده میشد که نیازی به آلارم بابت خروج از محدوده مورد نظر نباشد و یا نیاز به مشاهده سنسورها به صورت لحظه ای وجود ندارد. اما دیتالاگر آنلاین میتواند از راه دور قابل برنامه ریزی و در ارتباط با کاربر و اپراتور باشد. دیتالاگر انلاین میتواند از چند طریق با مرکز و یا سرور در ارتباط باشد.

  ارتباط از طریق gprs: ارتباط از طریق gprs بدین صورت است که سیم کارت درون دستگاه دیتالاگر آنلاین بر روی انترنت فعال میشود و میتوان از این طریق با دستگاه ارتباط گرفت و داده ها فی مابین ارسال شود

  ارتباط از طریق sms: این نوع ارتباط برای ارسال آلارم از سمت دستگاه و یا ارسال تنظیمات از سمت کاربر و یا سرور مورد استفاده قرار میگرد. از ویژگی های این ارتباط به این نکته می توان اشاره کرد که در صورت قطع ارتباط از طریق شبکه و یا gprs می توان با sms تنظیمات را انجام داد و یا حتی بعد از اشتباهات کاربر برای تنظیمات به طور مثال تنظیم کردن ip address و یا subnet و قطع ارتباط میتوانیم تنظیمات لازم را انجام دهیم و همچنین در برخی از مناطق کشور ارتباط gprs ضعیف و یا قطع می باشد که بستر sms جایگزین خوبی برای ارتباط آلارم می باشد.

  ارتباط از طریق شبکه: دستگاه های دیتالاگر آنلاین گروه فنی مهندسی آروند هر سه طریق  gprs، sms، network بر روی دستگاه های تعبیه شده است که در صوت قطعی هر ارتباط مسیر دیگر جایگزین ارتباط باشد. در ارتباط از طریق شبکه هر دستگاه از طریق پورت شبکه به نزدیک ترین سوئیچ هر مرکز متصل می شود و با تنظیمات میتوان تمامی دستگاه ها را از مرکز مدیریت کرد. این نوع ارتباط امن ترین و پایدارترین نوع ارتباط بین دستگاه های دیتالاگر آنلاین می باشد و همچنین در ارتباط های gprs و sms به ازای هر ارتباط از شارژ سیم کارت کاسته میشود ولی این نوع ارتباط تقریبا هزینه ای برای سازمان ستفاده کننده از این سیستم ندارند. این ارتباط میتواند هم از طریق ارتباط اینترنت، ایترنت و یا شبکه داخلی هر سازمان صورت گیرد.

  ارتباط از طریق Wi-Fi: ارتباط Wi-Fi از دیگر ارتباط برای انتقال اطلاعات در دیتالاگرهای آنلاین می باشد که هم در دستگاه های ثابت هم در دیتالاگرهای آنلاین قابل حمل استفاده میشود و میتوانند به نزدیک ترین accessponit متصل شده و اطلاعات ارسال کند. این نوع ارتباط برای انبارهای دارویی که کابل کشی برای ارتباط مشکل می باشد بسیار کاربردی است و همچنین در دیتالاگر آنلاین قابل حمل (portable) که در کلدباکس ها استفاده میشود بسیار کاربردی برای اتصال به سرور و یا انتقال اطلاعات می باشد.

  دستگاه های تولید شده این شرکت در مدل های مختلفی تولید می شدند که برای کاربردهای مختلف استفاده میشوند. دستگاه فریزآی برای یخچال های ثابت و تک سنسور استفاده میشود که از ویژگی های این دستگاه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.


  مشخصات

  ویژگی ها :

  • ارتباط از طریق شبکه Wi-Fi، gprs، sms
  • نرم افزار موبایلی برای مدیریت آلارم ها و ارسال تنظیمات از طریق sms و gprs (امکان آژیر کشیدن گوشی به هنگام آلارم)
  • نرم افزار ویندوزی برای تنظیمات دستگاه و مشاهده گراف و خروجی excel، pdf
  • نرم افزار جمع آوری اطلاعات از دستگاه بر روی pc و یا سرور مرکزی
  • حافظه داخلی با قابلیت ذخیره اطلاعات تا ۱۱ سال
  • نمایشگر برای مشاهده تاریخ، ساعت، دما و رطوبت، وضعیت آنتن و …
  • امکان اتصال سنسور دما و یا سنسور دما و رطوبت محدوده ۵۵- الی ۱۵۰+ درجه
  • آژیر در محل
  • دارای ups و باطری داخلی با قابلیت کاربر به مدت ۶ ساعت
  • خروجی کنترل موتور ac با ظرفیت ۲۲kva/AC (ترموستات دیجیتال)
  • خروجی کنترل گرمکن (هیتر برای مناطق سردسیر) جهت جبران افت دما با ظرفیت ۲kva/AC


  حسگرها

  سنسور دما و رطوبت داخلی

  سنسور دما و رطوبت خارجی که با کابل در متراژ های مختلف قابل اتصال می باشد

  کاربردها

  کلد باکس های نگهداری دارو

  انبار وسردخانه ها نگهدری میوه ، گوشت و دارو

  یخچالهای نگهداری دارو

  سیستمهای نگهداری و توزیع مواد شیمیایی و بیولوژیک

  شرکت های صنایع غذایی

  هرگونه محیط تحت کنترل دما

  بروشور محصول

  کتاب راهنما

  نرم افزار